Als ondernemer bent u elke dag druk met installeren, nieuwe klanten, werknemers en andere zaken. Op de hoogte blijven van alle regelgeving en ontwikkelingen kost veel tijd. Daarom biedt UNETO-VNI u de juiste kennis op maat aan, zodat u weer op de hoogte bent van de nieuwste trends in de installatiebranche.
Het programma bestaat uit twee plenaire sessies gevolgd door vier parallelsessies waar u uit kunt kiezen. Sessie 1 gaat over de veranderende zorg en de ComfortInstallateur.
Op de volgende drie data spreek ik hierover namens UNETO-VNI op een van de 12 regiobijeenkomsten in Nederland:
- 8 maart 2016 in Uden
- 10 maart 2016 in Hilversum
- 6 april 2016 in Breukelen
Als ComfortInstallateur meer kans op de markt!
Een groeiende markt: bent u er klaar voor? Tijdens deze workshop komt u alles te weten over de aanpak en de kansen van de ComfortInstallateur.
Tijd: 17.35 – 18.45 uur
Locatie: Van der Valk – betreffende plaats
Organisator: Uneto-VNI
Karakter: alleen voor leden (informatie op ledennet)